Чи замислювалися ви, скільки сьогодні англійської у нашому повсякденному житті? Адже ця мова, як не дивно усвідомлювати, оточує нас усюди: у громадському транспорті, на теренах інтернету, в магазинах, у кав’ярнях, на відпочинку... Щоб наразі бути прогресивною людиною треба вчити англійську – ось він, однозначний висновок.

Відомо, що найкращим етапом для початку накопичення словникового запасу і навчання розмовної мови є так званий «сенситивний» період. Триває він від 3-х до 7-ми років життя. Саме у цей час дитині легко вивчити навіть не одну, а кілька іноземних мов.

У «Funny Bunny» на заняттях з розвиваючої ігрової англійської ми чекаємо дітей від 3-х до 6-ти років у трьох вікових групах:

  • Kids 'English (3 – 4 роки)

  • Toddlers 'English (4 – 5 років)

  • Preschool English (5 – 6 років)

Навчання в кожній віковій групі має свої особливості.

Тривалість занять в усіх групах складає 1 годину, 2 рази на тиждень.

 

Kids' English (3 – 4 роки)

Для діток створюється розвиваюче ігрове середовище, де лунають англійські співанки, у гості зазирають різноманітні казкові герої.

Діти навчаються вимовляти і запам'ятовувати тематичні групи слів і словосполучень, роздивляються картинки, мають яскраві посібники. Заняття перемежовуються рухливими і творчими паузами.

Toddlers' English (4 – 5 років)

У групах старшого віку діти намагаються говорити простими англійськими фразами, вести нескладний діалог, самі називають предмети і явища іноземною мовою.

На заняттях продовжують співати англійські пісні, слухати віршики та казки. Також активно використовуються добре відомі відео-курси з кумедною анімацією, що підвищує інтерес дітей до занять.

Preschool English (5 – 6 років)

Ми готуємо дітей до сприйняття більш складного усного та писемного англійського мовлення за допомогою декількох ключових речей:

  • Швидка зміна видів діяльності
  • Цікаві ігри
  • Анімаційні навчальні відео
  • Яскраві робочі зошити
  • Пісні, римування, ляльковий театр

Саме ці ключові фактори в усіх групах допомагають діткам бути вмотивованими і намагатися дізнатися більше!

Звичайно, це тільки початок у вивченні малюком першої у його житті іноземної мови. І від того, наскільки успішним буде дитина зараз, багато в чому залежить її майбутнє, чи не так?

Ми чекаємо на вас!

ЗАПИСАТИСЬ